- Part No. 6124003XP
Description:
6124003XP
NONE
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC TRANSMITTER POWER SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/01/2013
6124003XP
Specifications
- Part No. 6124003XP
Description:
6124003XP
NONE
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS