- Part No. 6124023XA
Description:
6124023XA
NONE
REMOTE RUN/HOLD
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/01/2013
6124023XA
Specifications
- Part No. 6124023XA
Description:
6124023XA
NONE
REMOTE RUN/HOLD
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER SUPPLY