- Part No. 6124023XP
Description:
6124023XP
NONE
REMOTE RUN/HOLD
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC TRANSMITTER POWER SU
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/01/2013
6124023XP
Specifications
- Part No. 6124023XP
Description:
6124023XP
NONE
REMOTE RUN/HOLD
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC TRANSMITTER POWER SU