- Part No. M1110072VJWA3E20
Description:
M1110072VJWA3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 690 V
AUX SUPPLY 230 V
Last Value Update: 06/01/2017
M1110072VJWA3E20
Specifications
- Part No. M1110072VJWA3E20
Description:
M1110072VJWA3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 690 V
AUX SUPPLY 230 V