- Part No. M2170062KB0A3O01
Description:
M2170062KB0A3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1700 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
OPEN LOOP
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M2170062KB0A3O01
Specifications
- Part No. M2170062KB0A3O01
Description:
M2170062KB0A3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1700 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V