- Part No. M3012562VZ0A3O21
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 14.51 kgs
Product Information
Description:
M3012562VZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 125 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 0-10V DC
ZERO CROSSING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3012562VZ0A3O21
Specifications
- Part No. M3012562VZ0A3O21
- Weight 14.51 kgs
Product Information
Description:
M3012562VZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 125 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V