- Part No. E20-2083200R-G-KIT-NS
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 5.44 kgs
Product Information
Description:
E202083200RGKITNS
CLASS 200 METER
208V
3200A
NEMA 4X ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
GREEN CLASS METER
NO 2V OUTPUT CURRENT SENSORS INCLUDED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/11/2016
E20-2083200R-G-KIT-NS
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 5.44 kgs
Product Information
Description:
E202083200RGKITNS
CLASS 200 METER
208V
3200A
NEMA 4X ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
GREEN CLASS METER