- Part No. E20-208400-J-G-KIT-NS
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 4.54 kgs
Product Information
Description:
E20208400JGKITNS
CLASS 200 METER
208V
400A
JIC STEEL ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
GREEN CLASS METER
NO 2V OUTPUT CURRENT SENSORS INCLUDED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/11/2016
E20-208400-J-G-KIT-NS
Specifications
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 4.54 kgs
Product Information
Description:
E20208400JGKITNS
CLASS 200 METER
208V
400A
JIC STEEL ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
GREEN CLASS METER