- Part No. E20-208400-MKIT
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 4.54 kgs
Product Information
Description:
E20208400MKIT
CLASS 200 METER
208V
400A
MMU ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
3 SPLIT-CORE CURRENT SENSORS WITH 2V OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/11/2016
E20-208400-MKIT
Specifications
- Part No. E20-208400-MKIT
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 4.54 kgs
Product Information
Description:
E20208400MKIT
CLASS 200 METER
208V
400A
MMU ENCLOSURE
PULSE OUTPUT