- Part No. E20-208800-J-D-KIT-NS
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 5.44 kgs
Product Information
Description:
E20208800JDKITNS
CLASS 200 METER
208V
800A
JIC STEEL ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
DEMAND
NO 2V OUTPUT CURRENT SENSORS INCLUDED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/11/2016
E20-208800-J-D-KIT-NS
Specifications
- Category Test Equipment
- Category Multimeter
- Weight 5.44 kgs
Product Information
Description:
E20208800JDKITNS
CLASS 200 METER
208V
800A
JIC STEEL ENCLOSURE
PULSE OUTPUT
DEMAND