UTS1200P AX6 1000A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200P AX6 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P AX6 1000A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200P AX6 1000A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT AG1 800A 3P L UL
Repairable
UTS1200PT AG1 800A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200P SC6 800A 3P LO UL
Repairable
UTS1200P SC6 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT PC1 1200A 3P UL
UTS1200PT PC1 1200A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AG2 1000A 3P L UL
UTS1200PT AG2 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P SC7 1000A 3P L UL
UTS1200P SC7 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PC1 800A 3P L UL
UTS1200PT PC1 800A 3P L UL