UTS1200P SC7 1000A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200P SC7 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P SC7 1000A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200P SC7 1000A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT PC1 1200A 3P UL
Repairable
UTS1200PT PC1 1200A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200P AX6 1000A 3P L UL
Repairable
UTS1200P AX6 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AG2 1000A 3P L UL
UTS1200PT AG2 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PC1 800A 3P L UL
UTS1200PT PC1 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P AX6 1200A 3P L UL
UTS1200P AX6 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AG5 1200A 3P L UL
UTS1200PT AG5 1200A 3P L UL