- Part No. ELXY500ELL471MK25S
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ELXY500ELL471MK25S
CAPACITOR
RADIAL
ELECTROLYTIC
470UF
50V
12.5X25 MM
LS 5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ELXY500ELL471MK25S
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part No. ELXY500ELL471MK25S
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ELXY500ELL471MK25S
CAPACITOR
RADIAL
ELECTROLYTIC
470UF
50V
12.5X25 MM
LS 5 MM