- Part No. 564R30GAQ33
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.45 kgs
Product Information
Description:
564R30GAQ33
CAPACITOR
RADIAL
CERAMIC DISC
33PF
3000V
8.4MM DIAMETER
6.4MM LS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 07/06/2023
564R30GAQ33
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part No. 564R30GAQ33
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.45 kgs
Product Information
Description:
564R30GAQ33
CAPACITOR
RADIAL
CERAMIC DISC
33PF
3000V
8.4MM DIAMETER
6.4MM LS