- Part No. BFC236626104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC236626104
MKT 100NF 5% 100VDC PITCH 7,5MM / LOOSE
KINKED LEAD 4 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 05/12/2024
BFC236626104
Specifications
- Part No. BFC236626104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC236626104
KINKED LEAD 4 MM