- Part No. BFC237545161
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC237545161
KP/MKP 160PF 3,5% 2000VDC PITCH 15MM / LOOSE
KINKED LEAD 5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 05/12/2024
BFC237545161
Specifications
- Part No. BFC237545161
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC237545161
KINKED LEAD 5 MM